Puder, złoto i zieleń – bardzo naturalna sesja z Eweliną

Czasami coś mi się wymyśli, utkwi w głowie i nie mogę się tego pomysłu pozbyć. 

I tak sobie właśnie wymyśliłam połączenie długiej pudrowej sukienki z zielenią lasu i złotym światłem. Wymyśliłam to już bardzo dawno temu, ale zrealizować to postanowiłyśmy (z siostrą) wtedy, kiedy jest najcieplej, a komarów najwięcej. Była to jedna z najkrótszych chyba wykonanych przeze mnie przez to sesji, ale udało się uchwycić to, co planowałam. 

Uwielbiam sesje w plenerze, w naturze, a już najbardziej te trochę przed zachodem słońca. Ze złotym światłem, ciepłymi kolorami. Trochę bajkowe, magiczne i lekkie ujęcia. Dużo tu zdjęć, powiedzą wszystko lepiej ode mnie, więc zobaczcie sami. :) 

 INSTAGRAM: @ewelinaulanicka

  • Zauważyłam, że niedługo będę pisać tu komentarze typu kopiuj-wklej, bo Twoje zdjęcia za każdym razem zachwycają i aż grzech nie napisać o nich czegoś pozytywnego! :) Sesja piękna, klimatyczna, taka jak lubię. :) A siostra to urodzona modelka!

    • Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa! :) Mam nadzieję, że z każdą sesją będą zachwycać chociaż troszeczkę bardziej, bo najważniejsze to nie osiadać na laurach i ciągle pracować nad warsztatem. <3 A co do siostry modelki – nie da się ukryć, że to na niej uczyłam się fotografii! :D Wspólną pracę mamy już we krwi.

  • justti | www.hungryformore.pl

    Cudna sesja, bo chyba wszystko zagrało – ta sukienka, siostra modelka, las, światło no i Ty, która to uchwyciłaś! A siostrze pogratulować należy pięknie wyrzeźbionych pleców :)

    • Miałyśmy szczęście, że udało się nam to wszystko złapać w tak krótkim czasie. :D A co do pleców – fakt, siostra jest motywacją, którą gonię na siłowni, ale nie wiem, czy mi się uda, haha. :D

  • Pingback: 7 zdjęć lipca - bardzo inspirujące podsumowanie miesiąca!()