Co fajnego w internecie? #5

Halo, halo, kto szuka super linków z sieci? Nadchodzę z kolejnym wpisem, w którym zebrałam garść fajnych internetowych inspiracji. W nich trochę Nowej Zelandii, trochę motywujących cytatów, Instagrama, darmowe tapety, świetny vlog i nowy podcast! Inspirujcie się!   


BLOGI

Kto nie śledzi Ani i Michała z mammamija podczas wyjazdu do Nowej Zelandii, ten trąba!

Venila Kostis do końca świata będzie gościć w moim zestawieniu superowych linków z sieci. Tym razem podrzucam 7 cytatów na nowy rok. Z racji tego, że już luty, jeszcze bardziej się przyda. Mój ulubiony, który bardzo często sobie przypominam podczas swoich gorszych dni to: „Wielokrotnie od myślenia robiłem się smutny, a od działania nigdy.” (E. Gaskell).

Ola Stabrawa na swoim blogu mówi o Instagramie, doskonale ilustrując wpis swoimi zdjęciami, które są piękne, super estetyczne i pełne ciepła. <3 Jeśli potrzebujecie zrobić na tym profilu porządki, ruszyć z nim z kopyta, zainspirować się i zaczerpnąć wskazówek – pędźcie do wpisu (i zostańcie, jak ja, u Oli na zawsze). Miłośnicy instagramowych kadrów – do boju! :D

Bloga Design Love Fest uwielbiam za: szatę graficzną bloga i niesamowitą spójność kolorystyczną oraz darmowe tapety! W tym wpisie do pobrania coś naprawdę pięknego – połączenie czerni z fioletem. Mmm!

Na koniec zostawiłam wpis, który przeczytałam od razu chyba ze trzy razy – „Zajmij się sobą. Miłość przyjdzie sama” Volanta. Niech nie zmyli Ciebie tytuł – wpis nie dotyczy tylko osób, które poszukują uczucia. Wpis mówi o zmianie i ciągłej pracy nad sobą. O zaakceptowaniu w końcu faktu, że nie zmienimy świata dookoła, nie zmienimy ludzi wokół, środowiska, szefa, współpracowników, czegokolwiek, dopóki nie zmienimy czegoś w sobie. „Pamiętaj, że żeby coś zmieniło się w twoim życiu, najpierw musi zajść zmiana w tobie. Nigdy na odwrót.” Amen to that.


YOUTUBE

Sobotnia nuda Ani, Michała i przeuroczego Julka w Nowej Zelandii. Ich vlog jest tak samo klimatyczny jak zdjęcia, muzyka naprawdę wciągająca, a głos Ani tak ciepły i przyjemny, że mogłaby czytać bajki! W pewnym momencie zaczęło mi brakować codzienności w ich kadrach, ale te vlogi fantastycznie to uzupełniają. Jestem zauroczona!


INSTAGRAM

Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik to duet fotografów, których zdjęcia możecie kojarzyć z ogromnej ilości kampanii reklamowych i magazynów.  Ich poczucie estetyki jest naprawdę powalające. <3 Dzisiaj podrzucam Wam profil @agnieszka_kulesza. Bomba!


PODCAST

Aaaaaaaaa Marie Forleo w końcu wyszła z YT i zaczęła podcastować! Uwielbiam jej kanał na YT, jej optymizm i prześmieszne wstawki, ale muszę przyznać, że brakowało mi jej ogromnie w gronie moich ulubionych twórców podcastów i bardzo wyczekiwałam tego momentu. :)


Czym Was zaskoczyłam, a co Wy możecie mi polecić?