Dominika Wójciak – Sezonowe warzywo

Kilka dni temu miałam okazję fotografować warsztaty kulinarne w studio Cook Up powiązane z premierą książki Dominiki Wójciak "Sezonowe warzywo". Ale takie spotkania są inspirujące! Bardzo klimatyczne studio, prześliczne dekoracje, które miałam ochotę zabrać do domu, fantastyczne dziewczyny i niesamowicie pozytywna Dominika Wójciak (blog: Kulinarne bezdroża), której udało się przekonać mnie do zdrowszej wersji brownie - z bakłażanem, które faktycznie smakuje jak brownie! :) 

 

Hej, popatrzcie tylko na te dekoracje! Czy nie są przeurocze? Zakochałam się w różnorodności tych wazonów, wazoników i delikatnych gałązek, co postaram się w najbliższym czasie przenieść do swojego wnętrza. 


Zapachy rozchodzące się we wnętrzu były niesamowite - pieczona dynia, gruszki, pietruszki, orzechy, karmelizowana cebula, tacos, no i to bakłażanowe brownie! Dla mnie to wystarczyło, aby poczuć się zainspirowana do jeszcze większych eksperymentów z warzywami (chociaż posiadając książkę Dominiki eksperymenty są zbędne - fantastyczne przepisy podane jak na tacy). 

Tacos z pieczoną dynią po lewej to danie, które przemawia do mnie w stu procentach! :)

Niesamowicie się cieszę, że dzięki swojej pracy mam to szczęście poznawać osoby, o których słyszę i których twórczość nie jest mi obca. Inspirujące internetowe treści to jedno, ale energia, jaką wynoszę z takich spotkań, napędza do działania lepiej, niż kawa! :)  


 • Fotek komentować nie będę, bo wyszły piękne i co tu więcej mówić i się powtarzać 😂👌
  Zauważyłam natomiast, że gałązki w wazonach to kompletny hit sezonu wiosennego 🌿 Jak wpadnę w któryś weekend do rodziców to też sobie jakieś badylki z ogrodu przywiozę 🙃
  Fajne, że masz szansę brać udział w takich kreatywnych spotkaniach! Ostatnio i mnie się udało uczestniczyć w takim z „mojej branży” i jestem z tego równie dumna 😀 Serdeczności, Aniu!

  • Dzięki! <3
   No dokładnie! Tych gałązek jest wszędzie teraz mnóstwo. Też do mnie bardzo przemawiają i zastanawiam się, skąd by ich tu naskubać… :D
   Co jak co, ale spotkania z inspirującymi ludźmi naprawdę potrafią dać kopniaka do działania!

 • Piękne zdjęcia!

 • Przepiękne dekoracje, w sumie bardzo proste, ale chyba piękno właśnie tkwi w prostocie. Fotografie idealne!

 • Pingback: Co zrobić tej wiosny? Koniec zimowego rozmemłania!()

 • Wielkie zazdro :D Czasem bym chciała się teleportować ze Szwecji do Polski właśnie dla takich wydarzeń :)

 • Zdjęcia są przepiękne, wnętrze również i tylko w głowie mam jedno pytanie: dlaczego mnie tam nie było?;)

  • Ola, chyba musimy wydać książki, żeby i nam organizowano takie fantastyczne wydarzenia. :D

 • Pingback: Podsumowanie marca | Ania Ulanicka()