0,00zł 0

Ebook o atrakcyjnych zdjęciach na Instagramie jest już w sprzedaży!

Czy któryś z tych problemów jest Ci bliski?

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym, co w ogóle oznacza spójność na Instagramie. Co to za święty Graal, za którym pędzą wszyscy, którzy korzystają z tego medium? Co świadczy o tym, że zdjęcia są spójne i jak to przełożyć na własną twórczość?

Masz problem ze spontanicznym robieniem zdjęć na swój Instagram. Ciągle uważasz, że aby robić ładne zdjęcia, musisz mieć wypasiony sprzęt, super preset, #instafriendly mieszkanie i nie wiadomo co jeszcze.

Czujesz, że zderzyłeś się ze ścianą. Nie wiesz, w którym kierunku pójść, nie masz pojęcia, co Ciebie charakteryzuje. Zastanawiasz się, jakie zdjęcia mógłbyś publikować, ale ciągle Ci coś nie odpowiada.

Jeśli któryś z tych problemów Ciebie dotyczy, trafiłeś idealnie. Dokładnie te kwestie przepracujemy, byś mógł w końcu cieszyć się pięknymi zdjęciami, w totalnie Twoim stylu, które zrobisz na swój Instagram.

Hej, jestem Ania Ulanicka!

Ja miałam problem ze wszystkimi tymi kwestiami, które widzisz powyżej. Miałam wrażenie, że jeśli nie mam ładnego, spójnego konta na Instagramie, to w ogóle nic tu po mnie i z czym ja do ludzi. Mnóstwo godzin zastanawiałam się, co jeszcze zrobić, by moje zdjęcia na Instagramie wyglądały lepiej.

 

I wiesz co? Dotarłam tu w końcu! Jestem w miejscu, w którym uwielbiam estetykę swoich zdjęć i swojego konta na Instagramie, bo wiem, że robię coś, co w stu procentach wyraża to, czym się zajmuję i kim jestem!

 

A przy okazji moje działanie na Instagramie jest dużo, dużo bardziej spontaniczne niż kiedyś.

 

Jestem fotografem prowadzącym własny biznes. Robię sesje twórcom, których znasz z wielu inspirujących instagramowych kont. Sama również bloguję na aniaulanicka.pl i tworzę w mediach społecznościowych.

 

Postanowiłam połączyć doświadczenie fotografa oraz twórcy internetowego i stworzyć dla Ciebie ebooka. Poradnik, który nareszcie pomoże Ci robić lepsze zdjęcia na Instagramie. Piękne, w Twoim stylu, bardziej spontanicznie niż do tej pory.

Czego dowiesz się z tego poradnika?

→ Co to znaczy robić dobre zdjęcia?
→ Jak robić dobre zdjęcia?
→ Co to znaczy mieć spójne zdjęcia na Instagramie?
→ Jak robić zdjęcia w swoim stylu?
→ Jak selekcjonować i planować zdjęcia na Instagram?
→ Jakie są trendy w fotografowaniu?
→ Jak stylizować zdjęcia na Instagram?
→ Jak zaplanować własną sesję?
→ Czym się kierować przy różnych rodzajach fotografii?
→ Jak pozować na zdjęciach?
→ Jak rozluźnić się przed obiektywem?
→ Czy spontaniczne zdjęcia publikowane w Instagram Stories mogą być ładne?
→ Jak szybko obrabiać zdjęcia?

Ile kosztuje ebook?

Inwestycja w e-booka i Twoje lepsze zdjęcia na Instagramie to tylko 109 zł!

Opinie kupujących

Czy ten poradnik jest dla mnie?

TAK

→ jeśli chcesz nauczyć się robić dobre zdjęcia na Instagram, nieważne czy fotografujesz telefonem, bezlusterkowcem czy lustrzanką;
→ jeśli chcesz dowiedzieć się, co to znaczy spójność i odkryć swój styl w zdjęciach, który będzie Ciebie wyróżniał;
→ jeśli chcesz nauczyć się planować estetyczną siatkę na Instagramie;
→ jeśli nie boisz się tego, że będziesz musiał trochę popracować, żeby zobaczyć efekt ;);
→ nieważne, czy jesteś twórcą, blogerem, masz swój biznes, prowadzisz konto z pasji czy traktujesz to miejsce jako swoje portfolio. Jeśli poszukujesz sposobu na ładniejsze zdjęcia na Instagramie, to ten poradnik jest dla Ciebie.

NIE

× jeśli uważasz, że Twoje zdjęcia na Instagramie są fenomenalne i nie widzisz niczego, co mógłbyś w nich poprawić;
× jeśli zasady fotografowania, spójności, estetyki są Ci bardzo dobrze znane i nie czujesz, byś musiał uzupełniać tę wiedzę;
× jeśli szukasz magicznego sposobu, który odmieni Twoje foty w ułamek sekundy.

Zapraszam Ciebie do wzięcia udziału w poszukiwaniu Twojego stylu, własnej definicji spójności, odkrywaniu zajawki zdjęciami i spontaniczności. Trzymam za Ciebie mocno kciuki!