Ania Ulanicka

“Elegance is not standing out, but being remembered.”

Plakat z tym tekstem Armaniego znalazł się na jednym ze zdjęć dość przypadkowo, choć nie jest tu niemile widziany. Wręcz przeciwnie.

Otóż - jeśli miałabym powiedzieć, czym dla mnie jest elegancja, to właśnie byciem zapamiętanym. Dzięki swojemu klasycznemu ubiorowi, manierom, zachowaniu wobec innych ludzi, serdeczności, przyjacielskim gestom.

Dzięki chęci niesienia pomocy, pozytywnemu nastawieniu, fajnej energii, jaką emanujemy i jaką przekazujemy dalej.

Dzięki posiadaniu własnego zdania, zasad, rytuałów, nawyków - które określają stale to, kim i jakimi ludźmi jesteśmy.

Dzięki temu, że nie staramy się na siłę wyróżnić i wybić czymś nieprawdziwym, a dajemy się zapamiętać tym, co mamy w sobie najbardziej autentyczne.


Nie wiem, na ile mi się to udaje, ale bardzo chciałabym być zapamiętywana przez ludzi, których poznaję, jako ktoś pozytywny i inspirujący. Ktoś, kto potrafi podnieść na duchu, zmotywować w gorszym momencie, a nigdy, przenigdy jako ktoś, kto ściąga na dół. Zawsze mam to z tyłu głowy, kiedy przebywam lub rozmawiam z kimkolwiek.

Skończyłam już z udawaniem kogoś, kim nie jestem, aby w jakiś sposób się wyróżnić bądź przypodobać. Nie chcę udawać bardziej zakręconej, niż jestem, głośniejszej, niż jestem i bardziej rozrywkowej, niż jestem.

Tylko po to, by być zauważoną.


 

Chciałabym być zapamiętana - dzięki swojemu nastawieniu i inspiracjom, które zmotywują i trafią choć do kilku osób! 

"Elegance is not standing out, but being remembered."

Na zdjęciach - Ola Kotowska. Piękna, inspirująca osoba, graficzka, ilustratorka i kaligrafka, z którą zrealizowałyśmy już miliony sesji! Teraz inspiruje tym bardziej - studiuje w Helsinkach! How cool is that???

Kotowska Studio | Facebook | Instagram


ZAJRZYJ DO MOJEGO PORTFOLIO:

Category
FOTOGRAFIA
Share on

You may also like

Previous Post

Dlaczego warto mieć bloga, jeśli prowadzisz biznes (nie tylko w internecie)

Next Post

Pokochać proces - jak czerpać radość z tworzenia w każdym momencie?