Ania Ulanicka

Inspirujący ludzie – Jola Piasta – Make Life Tasty

W jednym z ostatnich wpisów wspominałam, że dzięki blogowaniu mam okazję poznawać niesamowicie inspirujących ludzi, którzy tworzą przepiękne rzeczy. Takie spotkania dają mi mnóstwo energii i ogromnie inspirują. Nasunęło mi się jednak pytanie:

ALE DLACZEGO MAJĄ INSPIROWAĆ TYLKO MNIE?

Więc będę teraz tę inspirację i wspaniałą energię podawać dalej oraz fotografować i opisywać fantastycznych ludzi, których spotykam! Niech inspiracja idzie w świat!

Kilka dni temu miałam przyjemność wypić wspólną kawę i poznać Jolę Piastę - autorkę bloga kulinarnego Make Life Tasty oraz pięknego konta na Instagramie @makelifetastypl. Powiedzieć, że buzie się nam nie zamykały, a policzki bolały nas od śmiechu, to jak nic nie powiedzieć. Kawy w takim towarzystwie to zupełnie coś innego, mnóstwo razy bardziej inspirującego i przyjemnego!

Bloga Joli poznałam rok temu - w tym, co pisała o podejściu do życia, o jedzeniu (!), o sobie, o miłości do fotografii i książek odnalazłam mnóstwo wspólnego... i zostałam na dłużej. :) 

Zdjęcia pochodzą z instagrama @makelifetastypl.

 

⭐ JOLA O SOBIE I SWOIM MIEJSCU W SIECI:

"Szczerze mówiąc założyłam bloga z zamiarem dzielenia się moją pasją do gotowania. Bardzo szybko jednak uświadomiłam sobie, że pragnę przekazywać swoim czytelnikom coś więcej, niż tylko przepisy. W tym samym czasie moje zamiłowanie do fotografii momentalnie wzrosło i teraz w moim sercu zajmuje najważniejsze miejsce - zaraz po mężu oczywiście. ;)

W tym momencie na moim blogu znajdziecie niezmiennie receptury na przepyszne jedzenie, ale również rzeczy wokół których kręci się mój osobisty świat - książki, zdjęcia, inspiracje i teksty pisane nocą przy ciepłej herbacie i delikatnym świetle lampy.

To moje zaproszenie do życia wypełnionego miłością, spokojem i wdzięcznością. A wszystko to okraszone pięknymi fotografiami."

Inspirujący ludzie - ANIAULANICKA.pl
Inspirujący ludzie - ANIAULANICKA.pl

⭐ O INSPIRUJĄCYCH MOMENTACH:

"Muszę przyznać, że potrzebuję inspiracji jak ryba wody. Czerpię ją przede wszystkim od ludzi.

Osoby, które wiedzą, czego chcą, nie boją się sięgać wyżej, mają ambitne plany i sukcesy na swoim koncie - to jest dla mnie istna petarda. Po takich spotkaniach mam wrażenie, że głowa pęknie mi z nadmiaru pomysłów, a serce wypełni się po brzegi wdzięcznością i euforią. Między innymi o tym rozmawiałyśmy z Anią podczas mojego pobytu w Warszawie.

Mocno inspirujące są dla mnie również wszelkie wyjazdy. Zmiana otoczenia działa cuda w moim przypadku. Otwieram się sama przed sobą i pozwalam sobie na bardziej globalne podejście do wielu spraw."

Inspirujący ludzie - ANIAULANICKA.pl

⭐ O MAKE LIFE TASTY:

"Moje miejsce w Internecie jest dla mnie wbrew pozorom niesamowicie ważne. To moja wizja na przyszłość. Moja nadzieja i cokolwiek by się nie wydarzyło - moja ogromna pasja. Chcę sprawić, żeby Make Life Tasty było miejscem, do którego czytelnicy będą zawsze wracać po więcej. I postawię tutaj kropkę, ponieważ zawsze miałam tendencję do głośnego mówienia o swoich szeroko pojętych planach, ale niekoniecznie pokrywało się to z działaniem.

Teraz chcę, aby to moje sukcesy mnie reprezentowały i krzyczały za mnie.

Ja będę na to pracowała w ciszy i skupieniu."

Inspirujący ludzie - ANIAULANICKA.pl

Inspirujący ludzie - ANIAULANICKA.pl

I tego Joli i nam życzę! Dziękuję za spotkanie i mnóstwo inspiracji. 

BLOG: MakeLifeTasty.pl | INSTAGRAM: @makelifetastypl

 

Zdjęcia wykonane zostały w kawiarni ETNO Cafe w Warszawie, o której wpis możecie zobaczyć tutaj.

Category
FOTOGRAFIA
Share on

You may also like

Previous Post

Stylizowana sesja ślubna

Next Post

Mój dzień godzina po godzinie.