Ania Ulanicka

Inspirujący ludzie – Ola Kotowska i Kotowska Studio

Zanim spotkałyśmy się z Olą na sesji wizerunkowej, wymieniłyśmy mnóstwo blogowych komentarzy i wiadomości. Ba, Ola była jedną z pierwszych osób odwiedzających mojego bloga, które zaczęłam kojarzyć. :) Bardzo więc miło wspominam początki naszej znajomości!

Ola jest graficzką, ilustratorką i kaligrafką - początkowo pracowała w korporacji, a teraz prowadzi własny biznes. Fantastycznie!

Spotkałyśmy się, tak w ogóle wtedy po raz pierwszy, w fantastycznej kawiarni STOR na warszawskim Powiślu, aby wykonać sesję wizerunkową, której efekty Ola wykorzystała w materiałach na stronie internetowej. Po wypiciu kawy, herbaty i długaśnej rozmowie zrobiłyśmy zdjęcia. Co tu dużo mówić - robiły się same! :)   

⭐ "HELLO! NAZYWAM SIĘ OLA

i prowadzę studio graficzne Kotowska Studio - jestem graficzką, ilustratorką i kaligrafką.

Nie, nie urodziłam się z ołówkiem w ręku, ale rysowałam i malowałam chyba już od czasów przedszkola. 🙂 W mojej pracy najbardziej fascynuje mnie to jak projektowanie graficzne wpływa na nas - odbiorców, klientów, widzów. Uwielbiam odważne kolory i pomysłowe logotypy, a wybieranie fontów to dla mnie relaks." 

⭐ "PRACA GRAFIKA TO CIĄGŁE INTERAKCJE

- rozmowy z klientami, telefony i spotkania. Między innymi możliwość nawiązania tak bezpośredniego kontaktu sprawiła, że pracę w korporacji zamieniłam na własny biznes.

Ania niesamowicie pomogła mi na etapie kreowania wizerunku i budowania pomysłu na moją markę. Dzięki jej wsparciu i kapitalnym umiejętnościom Kotowska Studio to brand z którego jestem dumna!"

Niesamowicie się cieszę, że mogłam pomóc swoimi zdjęciami w tworzeniu czegoś fajnego! Dla mnie to zawsze ogromna przyjemność pracować z ludźmi, którzy robią świetne rzeczy. A jeszcze bardziej się cieszę, kiedy te współprace się przedłużają - ostatnio spotkałyśmy się znowu i stworzyłyśmy coś naprawdę ekstra. Nie mogę się doczekać, aż będę mogła pochwalić się efektami! 

 

 A tymczasem zapraszam Was do odwiedzenia miejsca Oli!

WWW: Kotowska Studio | Facebook: Kotowska Studio 

Category
Fotografia

You may also like

Previous Post

Żadna myśl nie mieszka w Twojej głowie za darmo

Next Post

Puder, złoto i zieleń - bardzo naturalna sesja z Eweliną