Ania Ulanicka

“Jestem architektem i nie lubię czarnego!” – Kasia Jamiołkowska

Dziś przedstawiam Wam Kasię - architekta. Kasia jest osobą, której śmiech był nie do opanowania (serio - naprawdę rzadko kiedy aż tak zanoszę się śmiechem na zdjęciach jak na naszej sesji). Ciężko by mi było znaleźć poważne jej zdjęcie, długo bym szukała, mogłabym spróbować - ale po co?

Z Kasią znamy się ze studiów. Kleiłyśmy te same makiety, projektowałyśmy te same wioski, kolorowałyśmy te same mapy i narzekałyśmy na te same zajęcia. 

Nie miałyśmy bliskiego kontaktu, więc kiedy Kasia odezwała się, że chciałaby zrobić sobie u mnie fajne foty, pomyślałam, że jest to kolejna dobra okazja, aby dowiedzieć się, jak układa się życie ludziom po moich studiach! 

Kasię również od dawna korciło, aby robić coś po swojemu. Dopięła swego i teraz projektuje wnętrza w swojej pracowni Katrilo. Wszyscy pewnie już wiedzą, że ciągnie mnie do ludzi, którzy wysyłają w świat mnóstwo swojej pełnej pasji energii, więc - proszę się nią inspirować!

Oto co o swojej pracy i inspiracjach mówi Kasia.


"RÓB W ŻYCIU TO, CO SPRAWIA CI RADOŚĆ

Czasami zmieniasz ścieżkę swojego życia i wszystko dookoła jest zupełnie inne, nabiera innych barw i kolorów. Jakby człowiek dostał nowe życie. Tyczy się to wszystkiego, a w szczególności pracy.

Po ukończeniu studiów (architektura i urbanistyka), z biura architektonicznego przeniosłam się na własną działalność. I tak - projektowanie wnętrz – to zdecydowanie to, co uwielbiam robić w życiu.

Od dawna po cichu ,,coś” podpowiadało mi, że to jest właściwa droga. Czasami jednak brakuje odwagi by podjąć troszkę inną decyzję i postawić wszystko na jedną kartę.

Ale warto!"

 

"CO LUBIĘ W SWOJEJ PRACY?

Kreowanie przestrzeni, która nas otacza, jest niezmiernie ważne w naszym życiu.

Lubię pomagać innym tworzyć wnętrza, spersonalizowane specjalnie dla nich. Lubię pracę z ludźmi, lubię słuchać o ich marzeniach, oczekiwaniach, upodobaniach i potrzebach. A później dyskretnie wplatać to wszystko w ich przestrzeń do życia. Czuwając nad wszystkim i pozostawiając w każdym projekcie cząstkę siebie.

Radość i zadowolenie z efektu końcowego zawsze rekompensują mi wszelkie trudności związane z pracą nad projektem.

Niesamowite jest to, że każdy projekt jest inny, z każdej współpracy czerpię nowe inspiracje i naukę na przyszłość. 🙂"

"JESTEM ARCHITEKTEM I NIE LUBIĘ CZARNEGO!

Stwierdzenie, że większość architektów lubi czarny w moim przypadku się nie sprawdza. 🙂

Uwielbiam kolory, zabawę z nimi. Inspirują mnie różne barwy, odcienie, które otaczają nas na co dzień. We wnętrzach kolorami możemy bawić się głównie w dodatkach, to świetny element który może przemienić naszą przestrzeń w szybki sposób.

Więc myślę, że możliwość i inspiracji jest... nieskończenie wiele. :))"

 

Kasia jest zdecydowanie osobą, która wprowadza pozytywną atmosferę nie tylko swoim uśmiechem od ucha do ucha, ale też mnóstwem kolorów, jakie nosi na sobie!

Kasię i jej pracownię znajdziecie na jej Facebooku. 


ZAJRZYJ DO MOJEGO PORTFOLIO:

Category
FOTOGRAFIA
Share on

You may also like

Previous Post

7 zdjęć października - czernie, zaległości i klimatyczne sesje!

Next Post

Chwalić się czy nie chwalić - pewność siebie w pracy.