współpraca

Cześć! Nazywam się Ania Ulanicka. Jestem fotografem i właścicielką tego bloga. Jest on o poszukiwaniu inspiracji, efektywnej pracy, fotografii i, co najważniejsze, budowaniu własnej marki od zera. 


Moja historia

Witaj na moim blogu! Bardzo się cieszę, że tu jesteś.

Historia zaczyna się w czerwcu 2016 roku, kiedy założyłam bloga, na którym jesteś - ANIAULANICKA.pl. Wtedy też, mimo posiadania satysfakcjonującej pracy w biurze architektonicznym, zaczęłam zastanawiać się nad tym, co tak naprawdę mnie fascynuje i inspiruje. Co sprawia, że mimo zmęczenia się uśmiecham i czemu poświęcam każdą wolną chwilę.

Przez długi czas łączyłam fotografię i blogowanie z pracą na etacie. Po wielu długich i wyczerpujących miesiącach zrozumiałam, że prawdziwą satysfakcję daje mi to, co robię po godzinach. Każdego dnia nie mogłam się doczekać, kiedy wezmę w ręce aparat albo będę pracować nad swoim miejscem w sieci.

W końcu zostawiłam etatową pracę dla tego, co naprawdę lubię. Fotografuję, prowadzę bloga i tworzę swoje miejsce w sieci.

Od tej pory każdy mój dzień wypełnia to, w czym się spełniam. Nie codziennie jest pięknie i różowo, tym bardziej na początku. Ale jestem przekonana, że mój wysiłek włożony w pracę i budowanie swojej własnej marki opłaci się w przyszłości. I mimo tego, że pracuję więcej, niż w pozostałych okresach swojego życia, jestem najszczęśliwsza na świecie. :)

Szukasz inspiracji?

Jeśli Tobie również zależy na tym, aby robić to, co daje Tobie największą satysfakcję, zostań na blogu i zainspiruj się. Blog jest dla mnie miejscem, w którym piszę o tym, co mnie inspiruje, co napędza do działania, co pomaga mi w efektywnej i produktywnej pracy, jak radzę sobie w tworzeniu własnej marki, co fotografuję, z kim współpracuję, a także polecam ciekawe miejsca, książki i pyszne jedzenie. Bo fajne życie to nie tylko praca!

Tworzysz swoje miejsce w sieci?

Uwielbiam dzielić się moją wiedzą z innymi pełnymi pasji oraz kreatywnymi ludźmi i z radością patrzę na rosnącą z dnia na dzień społeczność. To wspaniałe! Kiedy nie bloguję i nie poświęcam czasu social mediom, poświęcam czas na fotografię.

Uważam, że profesjonalna i kreatywna fotografia jest tym, co wyróżnia w sieci.

Nie martw się - nie musisz tego umieć, nie musisz posiadać drogiego i ciężkiego sprzętu. Od tego jestem ja. Dlatego jeśli masz swoją własną markę i chcesz wyróżnić się w internecie, skontaktuj się ze mną. Zadbam o to! W fotografii najważniejsza jest dla mnie naturalność. Każda z wykonanych przeze mnie fotografii ukazuje naturalne piękno fotografowanej osoby czy obiektu. Wiem, co zrobić, aby je wydobyć.

 


Chcesz wiedzieć więcej?

- Czytam mnóstwo książek. Kubek kawy, dobra książka (do tego croissant) i możesz być pewny, że przepadnę na dobrych kilka godzin.
- Mało rzeczy cieszy mnie bardziej,  jak śniadanie w jednej z super knajp!
- Uwielbiam góry. Moja zeszłoroczna wycieczka w Bieszczady została mi mocno w pamięci i czuję, że połknęłam górskiego bakcyla na dobre!
- Skończyłam szkołę muzyczną pierwszego stopnia w klasie fortepianu i po cichu marzę o własnym pianinie (czy sąsiedzi to zaakceptują?).
- W tym roku postanowiłam mieć wolne weekendy, ale tak lubię to, co robię, że myślę o tym i najchętniej pracowałabym codziennie! :)


Współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną - fotograficzną czy inną - napisz do mnie. Nie wahaj się też do mnie napisać, jeśli chcesz ze mną porozmawiać, poradzić albo zwyczajnie pośmiać! :) Zajrzyj też do zakładki zatrudnij mnie.

kontakt@aniaulanicka.pl


 

 

  • Z tą kawą i robieniem swojego życia fajnym to mamy podobnie ;).
    ps. Przecudne fotografie robisz <3