Ania Ulanicka

O mnie

Cześć, nazywam się Ania Ulanicka. Bardzo się cieszę, że tu jesteś!

Jestem fotografem oraz autorką tego bloga. To miejsce jest poświęcone temu, na co przeznaczam ogromną część swojego czasu: tworzeniu własnego biznesu, pracy, fotografii, pasjom oraz temu, co na co dzień mnie inspiruje. Bo co jak co, ale piękne wnętrza, pyszne jedzenie, dobrą kawę, fajne eventy, filmy i książki uwielbiam jak nic innego!

 ♥ HISTORIA

Nie powiem, że bycie fotografem to moje marzenie odkąd pamiętam, bo bym bardzo mocno skłamała. Ba, zanim wpadłam na pomysł, żeby nim zostać, chciałam iść na wokal, być pianistką, lekarzem, nauczycielką matematyki, filologiem, stomatologiem, prawnikiem, aż pomyślałam, że architektura bardzo zgrabnie łączy ścisłe z artystycznym, więc tam pokierowałam swą życiową drogę.

Bardzo fajnie się tam bawiłam, dopóki nie odkryłam, że z aparatem można bawić się jeszcze fajniej. I można dorzucić do tego bloga. I pracę z fajnymi ludźmi na sesjach. I mnóstwo wzruszeń, czym jest fotografia ślubna. I piękne miejsca, bo te też fotografuję. I obmyślanie planów i strategii dla własnej pracy. I tworzenie wizualne – bo blog tego wymaga. No i ciągły rozwój. Bo kiedy ja się rozwijam, to rozwija się również mój biznes.

 ♥ BLOG

Zdecydowanie kocham tworzyć i inspirować; i robić tego dużo. Potrzebuję różnorodności, piękna i dobra. Tego szukam i tym się dzielę, gdzie tylko się pojawię. Również na blogu!

Rozgość się, pozwól zainspirować, a gwarantuję Ci, że znajdziesz tu ogrom inspiracji, spotkasz wspaniałych ludzi, którzy równie mocno uwielbiają to, co robią, zabiorę Cię w przepiękne miejsca, powiem o swoim podejściu do pracy i życia, podzielę się pięknymi zdjęciami, a od czasu do czasu zdradzę trochę fotograficznych tips&tricks. 

♥ WIĘCEJ!

Kocham kawę, książki, masło orzechowe i waniliowe świece. Lubię gotować i staram się jeść zdrowo, trenuję na siłowni i uwielbiam przysiady ze sztangą, dopóki nie mam po nich zakwasów. W tym roku zrobiłam kilka szalonych fajnych rzeczy, np. założyłam własny biznes, wyjechałam spontanicznie do Tajlandii, zaczęłam dźwigać ciężary, skoczyłam do głębokiej wody, której mocno się boję, spałam w dżungli, pojechałam na warsztaty foto i co najszaleńsze – zaczynam biegać. WE’LL SEE.

♥ KONTAKT

A to, co lubię w blogowaniu i mojej pracy najbardziej, to wspaniali ludzie, których spotykam. Jeśli masz ochotę poznać się lepiej, o coś zapytać lub ze mną współpracować, wyślij mi wiadomość. Niejeden mail przerodził się już w regularne kawy! ♥

kontakt@aniaulanicka.pl

Share on