Oliwia | fotografia

Oliwia jest jedną z tych osób, które kiedy fotografuję, czują się pewniej przed obiektywem, niż ja za. :)

Do każdej sesji przygotowuję się w taki sposób, że próbuję się o fotografowanej osobie trochę dowiedzieć (w tym wypadku muszę wspomnieć, że Oliwia uczy się w Szkole Głównej Służby Pożarniczej; takich pięknych strażaków mamy! <3). Dzięki temu mam w zanadrzu kilka pytań czy historii (oprócz swoich cienkich żartów), które w razie potrzeby rozluźnią atmosferę podczas sesji fotograficznej, dodadzą spontaniczności i pozwolą wyciągnąć z fotografowanej przeze mnie osoby to, co najpiękniejsze.

W tym wypadku żadne takie sztuczki nie były potrzebne, a zdjęcia wręcz robiły się same.* Rzućcie okiem na kilka ujęć z sesji fotograficznej z Oliwią.  Ja bardzo upodobałam sobie ostatnie zdjęcie!

fotografia warszawa

fotografia warszawa

*Co w żadnym wypadku nie oznacza, że osoby mniej swobodnie czujące się przed obiektywem wyjdą na moich fotkach gorzej. Ja jestem najtrudniejszą i najbardziej marudną modelką, z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia, a zobaczcie, jakie mam piękne fotki! :) 

Jeśli Ty też chcesz, abym zrobiła Tobie tak piękne zdjęcia, napisz, będzie pięknie!

  • Zdjęcia kojarzą mi się ze srogą zimą w Rosji (pewnie przez tą czapę). Podoba mi się, że nie robiłaś nic z oczami modelki- te obwódki je podkreślają i nadają głębi tęczówkom:)

    • Haha, ta czapa faktycznie robi super klimat! <3
      A co do oczu – nigdy nie stosuję skrajnego retuszu przy zdjęciach, nie robię z twarzy porcelany. Każdy człowiek jest piękny, a ja to tylko wydobywam. :) Dziękuję za komentarz. :*

  • Oczywiście że ostatnie jest najpiękniejsze – Oliwii niesamowicie pasuje ta stylówka <3

    • Prawda???? Skakałam z radości, kiedy robiłam te fotki. 😄

  • Mogłaś nie mówić, że Oliwia swoją przyszłość wiąże z zawodem strażaka, bo ilość pożarów znacznie wzrośnie! :)