Ania Ulanicka

Nagrywam swój podcast! Na wczoraj – czyli jak żyć po swojemu w świecie, w którym wszystko ma być ASAP

Nie wiem, jak u Was, ale u mnie jesień jest jednoznaczna z nadejściem nowej energii. Kocham tę porę roku, październik jest moim absolutnie ukochanym miesiącem, uwielbiam zapalone świeczki w mieszkaniu i zapach szarlotki. Hashtag #jesieniara pasuje do mnie idealnie i serio, żaden deszcz ani chłód mnie nie przestraszy. Jesień jest po prostu najlepsza.

I tak jak latem, w gorąc i upały energii mi ubywa i najchętniej schowałabym się w jakimś chłodniejszym miejscu (witajcie wakacje w Edynburgu) i nie robiła totalnie nic, tak jesienią mam ogromną ochotę zaczynać nowe projekty. Zawsze uwielbiałam ten nowy start, jaki wiązał się z nowym rokiem szkolnym czy akademickim i za każdym razem wierzyłam, że teraz to już będę sumienna i regularna. ;) Oczywiście nie zawsze kończyło się to realizacją moich planów, ale to uwielbienie nowego początku jesienią pozostało mi do dziś.

Z tych powodów uznałam, że jesień będzie idealnym momentem na start mojego nowego projektu. Projektu, który chodził mi po głowie już od bardzo, bardzo dawna, a do realizacji którego ciągle brakowało mi odwagi. Nie wiedziałam, jak się za to zabrać, od czego zacząć, a jak zacznę, to czy w ogóle mi się to spodoba i czy będę chciała kontynuować. Nie wiem, przekonajmy się!

Zapraszam Ciebie do odsłuchania pierwszego odcinka mojego podcastu.

Podcast „Na wczoraj. Czyli jak żyć po swojemu w świecie, w którym wszystko jest ASAP” ma swoją premierę dzisiaj, we wtorek 20 października.

Możesz go przesłuchać w aplikacji Spotify i iTunes.

W podcaście chcę mówić o tym, jak działać w zgodzie ze sobą, jak żyć po swojemu, jak dbać o swoje wartości i cele. Nie jest to podcast dla fotografów, nie jest to podcast dla przedsiębiorców. Nie jest to sztywny podcast branżowy i nie jest to również podcast, z którego dowiesz się, co się teraz dzieje na świecie.

Ale chciałabym, by był to podcast, który umili Ci poniedziałkową kawę, być może poprawi humor, zainspiruje lub zmotywuje do zmian. Chciałabym, byś czuła / czuł się jak na kawie z kumpelą. Ma być na chillu, bez spiny, ciekawie i lekko. Mam ogromną nadzieję, że uda mi się to zrealizować. 🙂

Nowe odcinki będą ukazywały się w poniedziałki rano. Zasubskrybuj podcast w aplikacjach, by nie umknął Ci żaden odcinek. Mam nadzieję, że Ci się spodoba!

Zapraszam do słuchania:

Sprawdź także

Poprzedni post

Nikon Z6 - moja opinia, wrażenia i zdjęcia