Przegląd #4 – październik 2016

Jak Wam mija jesień?

Ja październik miałam wypełniony po brzegi. Udało mi się wprowadzić nowy cykl wpisów na blogu o organizacji (z czego jestem bardzo zadowolona, bo feedback od Was jest ekstra! <3), zrobić mnóstwo fajnych zdjęć – tyle, że aż brakuje czasu na ich selekcję i obróbkę (szykują się nowości na stronie!), a przede wszystkim pokorzystać z uroków pięknej tegorocznej jesieni. Nie tylko w stolicy, ale również na podlasiu.

Jest pięknie. Zawsze, kiedy czekam na ulubione momenty w roku obawiam się, że jakimś cudem je przegapię. Bywało tak, że zanim się obejrzałam i wzięłam aparat do ręki, wszystkie liście przysypał już śnieg.  ;) W tym roku całe szczęście udało mi się złapać najpiękniejszy moment tej złotej pory roku!

Lubię proste przyjemności. Dlatego nie mam najmniejszych oporów przed cieszeniem się z takich jesiennych widoków jak małe dziecko. Każdy powód jest dobry, prawda?

warszawa-9

warszawa-7

warszawa-6

warszawa-8warszawa-3
warszawa-1warszawa-4
warszawa-2

W listopadzie kontynuuję serię wpisów o organizacji – pomysłów na wpisy mam mnóstwo, ale jeśli macie jakieś specjalne życzenia na konkretne tematy, dawajcie znać. Z ogromną przyjemnością je spełnię! Pojawiać się będą również wpisy, w których pokażę fotki i przedstawię marki, z którymi ja i mój aparat mieliśmy okazję współpracować. A także więcej jesiennych pyszności na długie wieczory!

PS. Fotki autorstwa mojego i nie mojego – super zdolnego fotografa, który nawet mnie potrafi uchwycić na zdjęciu!


Jeśli coś ominąłeś, przypominam październikowe wpisy:

Zorganizuj się – tytułem wstępu
Szarlotka
„You never fail until you stop trying.”
Jak ustalać priorytety?
TOP 5 – moje ulubione podcasty
„Live, love and work, simply”
Jak zaplanować dzień, aby był produktywny?
„I notice that autumn is more the season of the soul than of nature.”
Ogarnij dobre miejsce pracy! 13 super wskazówek
Liebster Award 2016 i 10 faktów o mnie

 • W moich snach wciąż Warszawa… Jeszcze 1,5 miesiąca i znowu stanę na Marszałkowskiej :) To będą tylko dwa dni, ale jakie piękne… :) Tak piękne jak na Twoich zdjęciach!

 • Myślę, że to wielki dar, ta umiejetność cieszenia się małymi rzeczami. Dar, ale i coś, co można w sobie wyćwiczyć, jeśli tylko się tego pragnie.

  Piękne fotografie, ukazujące jesień w całej okazałości – uwielbiam!

  • Dziękuję za piękne słowa! <3

   Można to wyćwiczyć, jak najbardziej. Wszystko, co codziennie robimy, to nic innego, jak nawyki. :)

 • Ja nie rozumiem, dlaczego ludzie tak na jesień narzekają – przecież to taka piękna pora roku! I na dodatek daje tyle możliwości!

 • Marlena Trocha

  Ja obecnie rezyduję na północy Hiszpanii, w Bilbao. I jestem w szoku jak tu jest pięknie i słonecznie jesienią! Aż chciałoby się powiedzieć – polska złota jesień:) P.S. piękne zdjęcia :)

  • Och, komu dobrze! :D Moja siostra w tym momencie rezyduje w Barcelonie i raczej nie marznie tak, jak ja tutaj czasami. :D
   Dziękuję za Twoje słowa, jest mi bardzo miło! :*

 • Boskie zdjęcia! Taki kapitalny klimacik – uwielbiam warszawskie parki jesienią :)