Ania Ulanicka

Śluby, sesje na blogi i najpyszniejsza pracka świata!

Gdyby ktoś się przypadkiem martwił, co na moim Insta Story robiło tyle fotek kawy i laptopa grubo po 22:00 w ostatnim czasie, czuję się w obowiązku przed Państwem wytłumaczyć.

Nie, nie oglądałam seriali po nocach, gdyż ponieważ mój ulubiony Harvey Specter wraca na szklane ekrany dopiero jesienią. Nie, nie pisałam też postów na bloga na miesiąc do przodu (choć, nie ukrywam, jest to moje nieśmiałe marzenie, które mam nadzieję kiedyś się zrealizuje). Otóż stała się cudowność i po zaszyciu się na amen w czterech kątach swojego biuromieszkania i innych biur w terenie (spójrz: ETNO Cafe | Warszawa), przyrośnięciu mnie do komputera oraz kubka kawy do mnie, słuchajcie – zaktualizowałam swoje portfolio.

⭐⭐⭐ [aplauz] ⭐⭐⭐

Jestem tym bardziej z tego dumna, bo dzięki kilku poprawkom widać już, co robię, jak robię i w którym kierunku zdjęciowym bardzo pewnie idę. Widać, jakie piękne okoliczności pochłaniały mnie w ostatnim czasie, a z których materiał nieśmiało zapowiadałam w swoich mediach społecznościowych.

Wszyscy, którym obiecałam nowości i wszyscy, którym ich nie obiecałam: stworzyłam mini przewodnik w postaci tegoż wpisu, w którym nastąpi zwięzła prezentacja. Można się śmiało rozsiąść i rozpocząć wycieczkę.


FOTOGRAFIA.ANIAULANICKA.PL

Najważniejszą ostatnią zmianą było zawężenie kategorii mojej działalności. Jak pisałam we wpisie o chemii z fotografem, przez długi czas nastawiałam się na fotografię architektury, wnętrz i produktów. To nadal robię z przyjemnością, ale swoją główną zawodową ścieżkę postanowiłam ukierunkować na wydobywanie piękna z super ludzi, których mam okazję spotykać na swojej drodze. <3 Stąd trzy kategorie: fotografia ślubna, wizerunkowa i eventowa.


FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Radość. Szczęście. Emocje. Wzruszenie. Śmiech. Łzy. Pasja. Prostota. Przyjaźń. Naturalność. Miłość. To wszystko charakteryzuje dzień Waszego ślubu. To wszystko pokażę na swoich zdjęciach.

Kiedy zjedziecie niżej strony, możecie obejrzeć kilka reportaży, które ostatnio zaktualizowałam i przy których pracowało mi się fantastycznie! Kawka, pracka, kawka, pracka i tak w kółko. I było pięknie! :D


FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA

Prowadzisz własną firmę. Rozkręcasz markę. Rysujesz. Projektujesz. Uczysz. Prowadzisz bloga. Działasz w sieci. Cokolwiek robisz, czemukolwiek się poświęcasz – jesteś swoją własną wizytówką. Wszyscy jesteśmy dzisiaj w internecie. A zatem zrób krok dalej – wyróżnij się! Pokaż swoimi zdjęciami, jak profesjonalny jesteś. Pokażmy Twoją osobowość i Twoją pasję na zdjęciach.

To zakładka, która powinna najbardziej interesować tych, którzy działają w internecie, czyli w sumie to wszystkich! :D Sesje wizerunkowe, sesje zdjęciowe na bloga, do wykorzystania w mediach społecznościowych… Możliwości jest chyba nieskończenie wiele. :)


FOTOGRAFIA EVENTOWA

Organizujesz szkolenia. Warsztaty kulinarne. Inspirujące spotkania. Cokolwiek by to nie było – wszystkie te wydarzenia łączy wspaniale spędzony czas z fantastycznymi ludźmi. To piękna okazja do spotkania. Uwiecznijmy to i pokażmy na równie pięknych zdjęciach!

A to jest najsmaczniejsza praca ever, w szczególności na warsztatach kulinarnych! Ile pyszności udało mi się dzięki temu spróbować, nie zliczę. A wiadomo, że jedzenie zbliża ludzi. <3


Jak widać wyżej, ostatnie miesiące były bogate w fajne okoliczności, pięknych ludzi i fantastyczne spotkania. A praca nad ich efektami umiliła mi wiele dni i późnych wieczorów.

Śmiało można oglądać, przeglądać, przebierać, odzywać się do mnie i umawiać na radosne spotkanie, na którym zrobimy trochę fotek. I wszyscy będą piękni, uśmiechnięci i zadowoleni! ⭐

Spędźmy razem super czas na zdjęciach!


Category
Fotografia

You may also like

Previous Post

Nie uciekajmy od samych siebie, a spróbujmy poznać.

Next Post

Świętujemy rok bloga! Początki, prezenty i newsletter.