Ania Ulanicka

A na Dzień Kobiet oglądam swoje zdjęcia na vogue.pl!

Jakie masz fotograficzne marzenia? Nie wiem nigdy, co na takie pytanie odpowiedzieć. Nie dlatego, że nie mam marzeń i żyję tylko tym, co dzisiaj, ale dlatego, że moje marzenia się po prostu dzieją. Często dosyć szybko. Miałam marzenie mieć swój biznes – stworzyłam go. Chciałam mieszkać w Warszawie – zrobiłam to.Chciałam zobaczyć swoje foty w Vogue, zobaczyłam.

(Jak to skomentowała moja siostra – myślałam, że foty w vogue to będzie dla Ciebie meta, za ileś lat, a tu proszę.) W czwartek spotkałyśmy się z Karoliną Cwaliną (@sexyzaczynasiewglowie) i Magdaleną Linke (@bymagdalenalinke), by zrobić zdjęcia do ich nowego czadowego projektu Her Impact (@herimpact.co). Wielkie dzięki za zaproszenie i ogromne gratulacje!

Korzystam z szans. Zakasam rękawy, biorę się do roboty i robię to, na czym mi po prostu zależy.

I jestem wdzięczna, że ze swojego domu w malusieńkiej podlaskiej wsi rodzice wypuścili mnie z przekonaniem, że MOGĘ. Mogę mieć odwagę do spełniania celów. Robienia tego, co mi siedzi w głowie i w sercu. Mogę próbować, testować. Mogę wszystko, ale za wszystko to ja będę brała odpowiedzialność. „To Twoja decyzja. Nie będę Ci mówić, co masz robić”.

I ja to bardzo cenię. To, że robię rzeczy po swojemu. Że mogę po swojemu rozwijać swoją markę i że mogę realizować się zawodowo. Mogę żyć po swojemu razem ze wszystkimi kopas w dupas, które są w pakiecie. Ale też lubię czasami wszystko olać, pójść z cudownym facetem na randkę, dostać od niego kwiaty i ukochaną na świecie bezę.

Lubię swoją sprawczą, konsekwentną, czasami nawet ostrą stronę. Lubię też tą delikatną, kruchą i subtelną. Nie udaję siłaczki, kiedy mam słabszy dzień, ale też nie ujmuję sobie, gdy robię coś dobrze.

Dziewczyny, pozwalajcie sobie sięgać po to, co Wam w duszy gra. Zarówno jeśli chodzi o wielkie cele, jak i o dzień placka, na który właśnie macie ochotę. Wszystkiego najlepszego! :*

Sesja wizerunkowa warszawa, publikacja

Artykuł „Dziewczyny mają wpływ” na portalu Vogue ilustrowany moimi zdjęciami.

Sesja wizerunkowa warszawa, publikacja na vogue.pl

Sesja wizerunkowa warszawa, publikacja na vogue.pl

Sesja wizerunkowa warszawa, publikacja online

Sesja wizerunkowa warszawa, publikacja na vogue.pl

Cały artykuł ilustrowany moimi zdjęciami możecie zobaczyć na portalu Vogue tutaj: Dziewczyny mają wpływ.

Kategorie
Fotografia, Lifestyle

Sprawdź także

Poprzedni post

Trudni klienci - jak sobie z nimi radzić?

Następny post

#zostańwdomu - jak działam, czego się uczę i podpowiadam, co możecie zrobić TERAZ