Ania Ulanicka

Give experiences, not things. Podaruj komuś fajne zdjęcia!

Dobry prezent dla mnie to taki, który: albo pysznie smakuje (jedzenie w fajnym miejscu!), albo jest ładny i praktyczny (piękne filiżanki), albo daje dużo uśmiechu, radości i jest w ogóle świetnie spędzonym czasem, który będę później miło wspominać.

Zrobienie czegoś przyjemnego, radosnego, wyzwalającego ogromną ilość pozytywnych emocji, a w dodatku coś, co można uwiecznić na ładnych zdjęciach – wydaje się być ogromnie ciekawą opcją!

Do takich wniosków dochodzą osoby, które mam okazję fotografować. A ci, którzy jeszcze u mnie nie byli – często wspominają o tym, że przyciąga ich moja zdjęciowa energia (za te słowa mega dziękuję!). Ostatnio też – dostałam trochę pytań o to, czy może moją sesję można podarować w prezencie.

Czyż to nie jest przewspaniały pomysł??? Dać w prezencie trochę pozytywnie spędzonego czasu uwiecznionego na zdjęciach???

Ależ ja uważam, że ci pytający mają najlepsze pomysły na świecie!

Wychodząc im naprzeciw, stworzyłam coś ekstra, proszę Państwa.

Vouchery na sesje zdjęciowe

Przy okazji jesienno – zimowego okresu dobroci & przytulania oraz moich ulubionych na świecie Świąt (podejrzewam, że nie jestem w tym odosobniona), postanowiłam kontynuować zwyczaj obdarowywania się nawzajem i wprowadziłam vouchery na sesje zdjęciowe, które można podarować komuś bliskiemu. Lub sobie!

Spędzić trochę czasu ze mną, wypić kawę, rozluźnić, poznać lepiej, pośmiać, popozować. Będziemy opowiadać sobie historie, przesuwać meble, zarażać nawzajem swoimi pasjami. W międzyczasie będę fotografować i cieszyć się widząc uśmiech po zrobieniu kilku ujęć!

Jeśli stresujesz się zdjęciami Ty lub osoba, którą chcesz obdarować, dobrze trafiłeś. Podobno ze stresującego doświadczenia, jakim są zdjęcia (wiem, o co chodzi, bo sama mam ochotę schować się pod stół na widok aparatu!!!) robię świetną zabawę. A to ważne. Zawsze staram się zrobić ze swoich sesji coś przyjemnego, zabawnego i ekscytującego!

Tak możesz wyglądać na moich zdjęciach! Możemy zrobić fajne portrety, pozytywną sesję wizerunkową, a może czadową sesję lifestylową? Zajrzyj do portfolio, aby zobaczyć więcej.

Co otrzymasz ode mnie?

– Voucher w eleganckiej czarnej kopercie na wybraną przez siebie sesję zdjęciową – dla ułatwienia stworzyłam ofertę trzech rodzajów sesji zdjęciowych, którą otrzymasz po skontaktowaniu się ze mną. Jeśli jednak potrzebujesz czegoś jeszcze innego, daj znać – a ustalimy coś specjalnego.
– Zniżkę w wysokości 10% na kolejną sesję z tej oferty, którą możesz wykorzystać Ty lub możesz podarować ją kolejnej bliskiej Ci osobie. Więcej obdarowanych osób, to więcej radości!*
– Małe gratiski w postaci m.in. uroczych kartek. Nie będę ich pokazywać tutaj, to niespodzianka! ♥

*Zniżkę na sesję zdjęciową oferuję tylko do voucherów kupionych przed 24.12.2017 r. i tylko przy okazji tych Świąt będzie się ona pojawiać, bo to moje ukochane święta ever! Po tym terminie nadal będzie można kupić vouchery, jednak już bez zniżki.

Jak to działa?

– Jeśli chcesz sprezentować komuś lub sobie taki voucher, daj mi znak – a prześlę dla Ciebie ofertę. Po wybraniu tej odpowiadającej dla Ciebie oraz płatności, wypiszę voucher (rodzaj sesji, dla kogo oraz termin realizacji) oraz wyślę wszystko na wskazany przez Ciebie adres.
– Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów oprócz kosztu sesji zdjęciowej.
– Sesję możesz zrealizować w ciągu dwóch miesięcy od Świąt Bożego Narodzenia (możesz również wcześniej, jeśli voucher nie jest prezentem świątecznym!).
– Kupon zniżkowy na kolejną sesję – możesz wykorzystać do końca stycznia 2018 r.
– Ceny sesji zdjęciowych startują od 150 zł.
– Oferta bardzo limitowana!

Po zakupie/otrzymaniu vouchera, piszesz maila lub dzwonisz, umawiamy się na sesję, spędzamy super radosny czas, robimy czadowe foty i fantastycznie się przy tym bawimy! ♥

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie maila na adres kontakt@aniaulanicka.pl, lub przez dostępny na mojej stronie formularz.* Do usłyszenia!

*W temacie “Voucher”, a w treści chociażby “Chcę voucher!”. Kolejne kroki wykonam ja. :) 

Share on

You may also like

Previous Post

Pokochać proces - jak czerpać radość z tworzenia w każdym momencie?

Next Post

Piękny wschód słońca na Koh Phangan w Tajlandii