Ania Ulanicka

Zatrudnij mnie!

współpraca

Cieszę się, że tu jesteś! Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną - wspaniale! Zobacz, jak mogę Ci pomóc, dzięki swojej pasji.


WSPÓŁPRACA NA BLOGU

Jestem otwarta na współprace na blogu pod warunkiem, że są one zgodne z tym, co na nim przedstawiam i niosą wartość. Ze swojej strony zapewniam rzetelne podejście do tematu oraz wysokiej jakości oprawę fotograficzną. Jestem pewna, że dzięki Twoim nieszablonowym pomysłom oraz mojej pasji i kreatywności stworzymy coś ekstra! :)

Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów.


WSPÓŁPRACA FOTOGRAFICZNA

Uważam, że profesjonalna i kreatywna fotografia jest tym, co wyróżnia w sieci. Nie martw się - nie musisz tego umieć, nie musisz posiadać drogiego i ciężkiego sprzętu. Od tego jestem ja. Dlatego jeśli masz swoją własną markę i chcesz wyróżnić się w internecie, skontaktuj się ze mną. Zadbam o to! Zrobię Tobie zdjęcia wizerunkowe oraz sfotografuję Twoje wnętrza lub produkty. Sfotografuję również jeden z najpiękniejszych dni Twojego życia tworząc piękny reportaż ślubny lub uchwycę uczucie w sesji z Twoją parą. 

W fotografii najważniejsza jest dla mnie naturalność. Każde z wykonanych przeze mnie ujęć ukazuje naturalne piękno fotografowanej osoby czy obiektu. Wiem, co zrobić, aby je wydobyć. Jeśli chcesz mieć piękne zdjęcia, skontaktuj się ze mną lub zobacz moje portfolio.


WSPÓŁPRACOWAŁAM Z:

 


kontakt@aniaulanicka.pl

Do usłyszenia!

Share on