0,00zł 0

Nowa kolekcja presetów Cozy Fall. Z tymi presetami pokochasz jesień!

Herbata z miodem, szarlotka z cynamonem, ciepły koc, waniliowe świece i grzejący stopy pies. Po południu spacer po klimatycznym parku z ciepłą kawą na wynos, pierwszy zmarznięty nos i miła czapka otulająca włosy. 

Jeśli znasz mnie choć chwilę dłużej, to wiesz, że kocham jesień. Z pierwszym chłodniejszym podmuchem wiatru wyciągam z szafki słodko pachnące świece, coraz częściej pije rozgrzewające herbaty, a na obiad najchętniej na okrągło jadłabym pikantne leczo. Dla mnie jesień jest magiczna i niezwykle piękna, ale wiem, że nie wszyscy tak to widzą. 

Dla niektórych jesień to zmarznięte ręce, szarówka za oknem, brak światła i... zdjęcia wiejące szarzyzną i nudą.

Wiedziałam już dawno, że przede wszystkim jesienną fotografię będę chciała odczarować. Nie ma dla mnie nic bardziej klimatycznego do fotografowania niż mgła za oknem, przygaszone zielenie, pomarańcze i czerwienie. Jeśli chcesz ze mną odczarować jesień, zapraszam Cię do krainy ciepłych kolorów i niezwykłego klimatu. Zaczarujmy tę jesień.

A kto wie, jak potoczy się to dalej!

Kolekcję presetów Cozy Fall stworzyłam po to, by wydobyć 110% jesieni z jesieni. Te presety są klimatyczne, pełne przytulności i magiczne. Ocieplą Twoje zdjęcia, nasycą kolory i dodadzą ziarna. Jesień nigdy wcześniej nie była tak magiczna!

Poznaj kolekcję presetów Cozy Fall:

cytaty fotograficzne - oglądanie albumów stało się u mnie świętością

01 Delicate

Ten preset jest najbardziej delikatny z całej kolekcji presetów. Subtelnie sprawia, że zdjęcia są cieplejsze i bardziej klimatyczne. Idealnie sprawdzi się do zdjęć robionych w lepszą pogodę, do zdjęć we wnętrzach oraz do portretów.

02 Warm

Ten preset jest cieplejszym i trochę bardziej intensywnym presetem. Nasyca kolory, dodaje więcej kontrastu i ziarna. Ociepla zdjęcie i sprawia, że jednym ruchem możesz pożegnać się z jesienną szarówką! Wykorzystaj go w zdjęciach w szarą, deszczową pogodę, miejskich ujęciach, w naturze oraz zawsze wtedy, kiedy chcesz ocieplić swoje zdjęcia.

cytaty fotograficzne - oglądanie albumów stało się u mnie świętością
cytaty fotograficzne - oglądanie albumów stało się u mnie świętością

03 Moody

Jeśli Twoja ulubiona jesień to ta klimatyczna i magiczna, a zdjęciom lubisz dodać bardziej tajemniczego klimatu, ten preset jest dla Ciebie. Jest najmniej kontrastowy, najciemniejszy i mocno ziarnisty. Przy tym nadal perfekcyjnie jesienny z odrobiną nuty vintage. Wykorzystaj go zawsze wtedy, kiedy chcesz przyciemnić zdjęcie i dodać magicznego klimatu swoim zdjęciom.

04 Intense

Ten preset stworzyłam po to, by wydobyć z jesieni 110%. Podkreśla intensywność żółci, pomarańczy i czerwieni, ociepla zieleń, dodaje kontrastu, nasyca kolory i dodaje ziarna Twoim zdjęciom. Wykorzystaj go, kiedy chcesz podkreślić intensywność jesiennej ferii kolorów od żółci, przez pomarańcze, czerwienie i przygaszone zielenie. Jesień nigdy wcześniej nie była tak intensywna!

cytaty fotograficzne - oglądanie albumów stało się u mnie świętością
cytaty fotograficzne - oglądanie albumów stało się u mnie świętością

05 B&W: fall

Ten preset to specjalna, jesienna odsłona czerni i bieli. Najbardziej romantyczna, subtelna, magiczna i ziarnista. Jeśli szukasz sposobu na zamknięcie jesiennych kadrów w sensualnej czerni i bieli z dużą ilością ziarna, ten preset będzie perfekcyjny.

Rób zdjęcia, używaj presetów, publikuj swoje efekty. Podczas publikacji pamiętaj o dodawaniu hashtagu stworzonego specjalnie do wszystkich kolekcji moich presetów:

#presetysimplebeauty

Z przyjemnością zaglądam do oznaczanych nim zdjęć i cieszę się Waszymi efektami.

Czy warto używać presetów i czy obróbka z nimi jest trudna?

Obróbka z presetami trwa dosłownie kilka sekund.

Presety są niezwykle proste w użyciu. Po ich zainstalowaniu obrobisz swoje zdjęcia kilkoma kliknięciami. Do każdej paczki moich presetów dołączona jest szczegółowa instrukcja. W paczce znajdziesz e-booka "Lightroom Presets", z którego dowiesz się, jak pobrać i zainstalować presety, jak je dopasować oraz jak obrabiać zdjęcia w Lightroomie. Dzięki temu będziesz używać presetów świadomie, a podstawy Lightrooma przestaną być Ci obce. Instrukcję znajdziesz również w formacie video. Pomocne mogą również okazać się te wpisy:

cytaty fotograficzne - oglądanie albumów stało się u mnie świętością
cytaty fotograficzne - oglądanie albumów stało się u mnie świętością

Presety dodadzą spójności Twoim zdjęciom i sprawią, że wszystkie będą tworzyły estetyczną całość.

Obróbka kolorystyczna jest niezwykle ważnym procesem fotografowania i wszyscy wiemy, jak czasami może być uciążliwa. Z presetami dodanie spójnego klimatu zdjęciom zajmie Ci kilka sekund. To ważne nie tylko, gdy działasz na Instagramie profesjonalnie, rozwijasz swoją markę, ale również kiedy drukujesz swoje zdjęcia do prywatnego albumu.

Presety mogą pomóc odkryć fotografowanie na nowo.

Jeśli zdarzyło Ci się trochę znudzić fotografowaniem, może nowy sposób obróbki pomoże Ci odkryć siebie na nowo! Czasami zdarza się, że nowy pomysł na postprodukcję zdjęć przywraca energię do fotografowania w trudniejszym momencie. Może to jest właśnie to, czego potrzebujesz?

No i przede wszystkim - jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się marudzić na polską pogodę, szarówkę i brak światła, te presety są rozwiązaniem. Już nigdy nie będziesz narzekać na szare i nudne kolory na zdjęciach!

cytaty fotograficzne - oglądanie albumów stało się u mnie świętością

Kolekcję presetów Cozy Fall kupisz w moim sklepie. Promocja na presety trwa do 28 września włącznie.


W paczce z presetami znajdziesz:

5 autorskich presetów do Lightrooma Mobilnego i/lub Classic,
e-booka Lightroom Presets z instrukcją instalacji presetów oraz obsługi Lightrooma Mobilnego i Lightrooma Classic,
film z instrukcją instalacji presetów,
5 jesiennych tapet na telefon w wysokiej jakości wykonanych przeze mnie.

Zaczarujmy tę jesień!