Warsztaty w czerwcu 2022 już się odbyły, ale jeśli interesuje Ciebie kolejna edycja, zapisz się na listę zainteresowanych!

.

Weź udział w Najbardziej Inspirujących Warsztatach Fotograficznych 2022 i naucz się robić magnetyczne zdjęcia! 

Z tych warsztatów nie wynosi się tylko wiedzy (dość obszernej swoją drogą). Wynosi się odwagę w dążeniu do celu, pewność siebie, determinację. 

Z zeszłorocznych warsztatów wróciłam taka… odświeżona.

Ten pozytywny vibe trzyma mnie do tej pory! Było naprawdę wspaniale. Ania jest cudownym mentorem, fajnym człowiekiem.

Agnieszka

Masa pozytywnej energii, twórcze środowisko i wspaniała sesja zdjęciowa. Każdy szczegół Ania zaplanowała i zorganizowała na bardzo wysokim poziomie. Czuć było profesjonalizm i opiekę z jej strony. Czego chcieć więcej?

W sumie jest jeszcze jedna rzecz! Osoby, które uczestniczyły w warsztatach. Znajomości, które zostają, towarzyszą, dodają wartość i uczą.

Monika

Marzysz o tym, by być pewnym siebie fotografem?

Chcesz pracować jeszcze lepiej i swobodniej z modelką podczas sesji zdjęciowej? Brakuje Ci pewności siebie podczas pracy na planie? Czujesz czasami, że brakuje Ci pomysłów na to, w jaki sposób wydobyć te emocje i uchwycić ten kadr, który chcesz? Może chcesz wzmocnić swoje umiejętności techniczne w fotografowaniu? Pragniesz robić pełne mocy sesji portretowe, na których pokażesz autentyczną energię swoich klientek? Masz ogromną ochotę nauczyć się pracy na sesjach modowych?

Chcesz wiedzieć, jak robić zdjęcia, które wywołają efekt wow u Twoich klientów?

Jeśli tak, dołącz do jednego (lub więcej!) z trzech Najbardziej Inspirujących Warsztatowych Fotograficznych spotkań, które odbędą się już w czerwcu 2022 w Warszawie: 

BASIC PORTRAIT 03.06. 

GIRLBOSS PORTRAIT 10.06.

SUPER FASHION 24.06.

Czujesz, że fotografia to Twoje miejsce?

Uwielbiasz robić zdjęcia i masz pewność, że to właśnie jest Twoje miejsce w świecie. Czujesz, że to w tym temacie się realizujesz i widzisz siebie jako wspaniałą fotografkę czy fotografa, któremu praca daje ogromne szczęście. Masz pewnie w swoim otoczeniu osoby, które Ciebie inspirują i które podziwiasz. Są szczęśliwe i pewne tego, co robią, a ich kalendarz pęka w szwach od ilości wspaniałych współprac. 

Dokładnie z taką wizją zaczynałam swoją fotograficzną drogę.

Ale być może jednak w tym momencie Twoja fotograficzna pewność siebie jeszcze kuleje. Może nie do końca wiesz, jak autentycznie wyrazić siebie w fotografii. Być może brakuje Ci odwagi do realizacji wszystkich wspaniałych pomysłów, jakie masz w głowie albo nie trafiasz do klientów, którzy byliby gotowi realizować z Tobą właśnie te wizje. Może nie do końca jeszcze masz pewność swoich pomysłów i czujesz, że trochę brakuje Ci pewności siebie w pracy na sesji zdjęciowej.

Znam to – dokładnie tak czułam się kilka lat temu!

Czułam, że fotografia jest miejscem, w którym chcę spróbować swoich sił. Byłam przekonana do szpiku kości, że chcę dać temu szansę. Jednocześnie czułam się bardzo niepewna siebie i swoich umiejętności.

Kiedy robiłam swoje pierwsze sesje zdjęciowe, poza ekscytacją czułam mnóstwo stresu. Drżałam na samą myśl wyjścia do studia. Nie wiedziałam, czy jestem w stanie stanąć na wysokości zadania, czy będę miała nad wszystkim kontrolę oraz czy klient będzie zadowolony z efektów naszej współpracy.

Dziś wygląda to zupełnie inaczej. Czuję się swobodnie i pewnie, bo wiem, nad czym i w jaki sposób chcę pracować. Wiem, że można się tego nauczyć i jeśli mogłabym Ci pomóc w nauce tej odwagi, odkrywaniu siebie i swojej autentyczności, byłabym przeszczęśliwa!

Zapraszam Cię na moje Warsztaty Fotograficzne

Na trzech różnych spotkaniach fotograficznych zaproszę Cię do procesu tworzenia sesji zdjęciowych. Przeprowadzę Cię przez nie od A do Z. Opowiem o procesach, które stanowią niezwykle ważny fundament fotografowania, a często traktowane są po macoszemu. Podczas praktycznych ćwiczeń przeprowadzę Cię przez cały przebieg tworzenia sesji i odkrywania siebie oraz dam wskazówki, dzięki którym wzniesiesz swoją fotografię i pewność siebie na kolejny level.

Dodatkowo będę przez cały czas otwarta na Twoje pytania i grupową dyskusję. Wiedz, że tam, gdzie zbiera się kilka tak wspaniałych, kreatywnych dusz, inspirująca burza mózgów jest obowiązkowa. Przygotuj się na to!

Warsztaty są miejscem, w którym otrzymujesz ode mnie konkretną, ekskluzywną wiedzę na temat procesu tworzenia sesji zdjęciowych. 

Zapraszam Cię na 3 inspirujące spotkania:

Basic Portrait

03.06.2022, 10:00 – 18:00, Warszawa

Te warsztaty skierowane są do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fotografią. 

Jeśli chcesz nauczyć się obsługi aparatu w trybie manualnym, kwestii technicznych, pracy ze światłem i modelką, te warsztaty są dla Ciebie!

 • Poznaj i zrozum w praktyce swój sprzęt i techniczne zagadnienia w fotografii. Aparat w pracy fotografa powinien być przedłużeniem oka i ręki. Zadbamy, by tak się stało!
 • Naucz się pracować z modelką na sesji i robić magnetyczne portrety.
 • Każdy sprzęt jest mile widziany. Weź taki, jakim lubisz fotografować i który chcesz poznać!
 • Na warsztatach zrobimy 3 sesje zdjęciowe z modelką, w świetle dziennym. 
 • Wskocz na kolejny level fotografowania. Zostań fotografem profesjonalistą!

Girlboss Portrait

10.06.2022, 10:00 – 18:00, Warszawa

Te warsztaty skierowane są do osób średniozaawansowanych i zaawansowanych w fotografii. To oznacza, że znasz swój aparat, pracujesz w trybie manualnym i masz za sobą kilka sesji. 

Jeśli chcesz nauczyć się robić magnetyczne, pełne mocy sesje wizerunkowe, te warsztaty są dla Ciebie!

 • Naucz się procesów, dzięki którym odważysz się realizować ze swoimi klientami sesje Twoich marzeń. Uwierz mi, klienci są gotowi na wyraziste sesje zdjęciowe. 
 • Poznaj power posing, dzięki czemu przedstawisz swojego klienta pełnego energii i autentyczności.
 • Każdy sprzęt jest mile widziany. Weź taki aparat i obiektyw, jakim lubisz fotografować.
 • Na warsztatach zrobimy 3 sesje zdjęciowe z modelką: 2 w świetle zastanym i 1 w oświetleniu studyjnym. 
 • Odważ się zaprosić swoich klientów do swojego świata i pokazać ich w takim świetle, w jakim chcą siebie widzieć.

Super Fashion

24.06.2022, 10:00 – 18:00, Warszawa

Te warsztaty skierowane są do osób średniozaawansowanych i zaawansowanych w fotografii. To oznacza, że znasz swój aparat, pracujesz w trybie manualnym i masz za sobą kilka sesji. 

Jeśli chcesz przejść przez proces tworzenia sesji modowej, nauczyć się pracy z modelką, myślenia tematem i wizją, te warsztaty są dla Ciebie!

 • Przejdź przez proces od pierwszego słowa na temat vibe’u sesji do stworzenia edytorialu, który opowie spójną historię na temat odważnej wizji.  
 • Poznaj modowy power posing, dzięki któremu Twoje zdjęcia staną się autentyczne i wyraziste. Naucz się pracy z modelką, by stworzyć razem niepowtarzalną fotograficzną historię.
 • Każdy sprzęt jest mile widziany. Weź taki aparat i obiektyw, jakim lubisz fotografować.
 • Na warsztatach zrobimy 3 sesje zdjęciowe z modelką: 2 w świetle zastanym i 1 w oświetleniu studyjnym. 
 • Odważ się realizować śmiałe, charakterystyczne, spójne z Tobą i Twoim charakterem wizje. 

Harmonogram Warsztatów

Każde z moich fotograficznych spotkań rządzi się swoją dynamiką i jest odpowiedzią na potrzeby grupy. Jednak aby nadać im bazową strukturę, planuję szkicowe ramy czasowe.

część pierwsza: wstęp do fotografowania

poznajmy się!

wstęp do sesji: kilka słów o motywie przewodnim warsztatów w zależności od tematu spotkania (zasady fotografowania / praca z modelką / praca na sesji modowej)

zróbmy inspirujące ćwiczenie i odkryjmy charakterystyczne cechy naszego stylu

przerwa lunchowa

część druga: sesje zdjęciowe – każdy uczestnik ma czas 1:1 z modelką na planie

pierwszy set zdjęciowy

drugi set zdjęciowy

trzeci set zdjęciowy (w przypadku warsztatów Girlboss Portrait i Super Fashion trzeci set zdjęciowy robimy z oświetleniem studyjnym)

czas na pytania oraz hugs and kisses na pożegnanie

 

Kim jestem?

Nazywam się Ania Ulanicka i jestem fotografką oraz internetową twórczynią.

Ponad cztery lata temu zrezygnowałam z architektury na rzecz rozwijania mojego fotograficznego biznesu. Nie miałam pojęcia, czy ten pomysł wyjdzie, ale… jak się okazuje, była to wspaniała decyzja!

Do tej pory zrobiłam zdjęcia do wielu kampanii, kilku książek, a jedna z moich sesji ukazała się na portalu vogue.pl. Fotografuję dla znanych polskich marek oraz czołowych twórców internetowych. Tematami mojej dzisiejszej fotografii jest fotografia komercyjna, modowa i portretowa.

Uczę odważnego fotografowania i budowania autentycznego biznesu. Moimi topowymi produktami jest kurs online Rozwiń Swoją Markę oraz Najbardziej Inspirujące Warsztaty Fotograficzne.

Wierzę, że tylko życie w zgodzie z moimi wartościami, w uczciwości wobec siebie i autentyczności, może dać szczęście. I właśnie tak żyję i buduję moją markę! 

Czym uczestnicy Warsztatów są najbardziej zachwyceni?

Inspiracja. Te Warsztaty nie bez powodu nazywają się najbardziej Inspirującymi Warsztatami Fotograficznymi. Gwarantuję, że po tym spotkaniu wrócisz do domu z głową pełną pomysłów i inspiracji do działania. Odkryjesz nowe ścieżki, kierunki, być może znajdziesz nowy pomysł na siebie. Ja po warsztatach zmieniłam kierunek zawodowy, więc nie mogę obiecać, że u Ciebie się tak nie stanie!

Burza mózgów. Tam, gdzie spotyka się co najmniej kilka kreatywnych dusz, burza mózgów nie może się nie odbyć. Pewnie możesz sobie przypomnieć wiele momentów, kiedy po wypowiedzeniu swojego problemu czy pomysłu na głos, po kilku minutach rozmowy okazało się, że masz przed sobą gotowy plan. Tak działa grupa! Uwielbiam myśleć, że te Warsztaty to jeden duży mastermind.

Znajomości. Kiedy spotykają się w tej samej przestrzeni tak samo podjarane tematem osoby jak my, ta energia nie może pójść w eter. To, że nawiązują się wspaniałe znajomości, to jedno, dość oczywiste zresztą. Ale fakt, że po Warsztatach dziewczyny spotykają się na sesje, konsultują nawzajem, a nawet zakładają wspólne biznesy? Mi się to nie śniło, ale jestem tym faktem zaszczycona! Trzymam mocno kciuki za sukcesy powarsztatowych przedsięwzięć!

 

Jak wyglądały poprzednie edycje?

Nadal zastanawiasz się, czy warto?

„Najważniejszą rzeczą, którą wyciągnęłam z warsztatów, było inne spojrzenie na moją fotografię. Otworzyło mi to oczy na nowe kadry i perspektywę, której wcześniej nie dostrzegałam.

Ania poprowadziła mnie za rękę i była w stanie wskazać to, co wcześniej zauważałam, ale nie widziałam.”

Ola

„Warsztaty Ani to mega inspirujące wydarzenie z mega inspirującymi osobami. To właśnie to było czymś, co zdecydowanie wyróżnia te warsztaty. Z dziewczynami świetnie się na nich bawiłyśmy, a kontakt mamy do dziś.

To spotkanie pomogło mi uporządkować swój styl i uświadomiło… a właściwie utwierdziło w przekonaniu, w którym kierunku fotograficznym powinnam iść oraz zdecydowanie pozwoliło mi ulepszyć moje zdjęcia.”

Monika

„Warsztaty pozwoliły pobudzić moją kreatywność. Zadania, na które mieliśmy kilka minut i ich omówienie powodowały, że inaczej patrzyłam na kolejne zadania. Poszerzało to moje pole widzenia.

To właśnie mi pozostało. Żeby nie patrzeć tylko na wprost, ale żeby zwracać uwagę na szczegóły, faktury i detale.”

Ewa

Jestem przekonana, że po tym spotkaniu rozkwitniesz!

Możesz być pewnym siebie fotografem, który z uważnością i odwagą realizuje swoje fotograficzne wizje. Nie musisz zamykać się na wspaniałe realizacje tylko dlatego, że brak Ci śmiałości, by je wyrazić. Daj sobie szansę!

Dlaczego jestem pewna, że te Warsztaty są warte Twoich pieniędzy?

Dowiesz się, jak odkryć swój unikalny styl w zdjęciach, które pomoże Ci wyróżnić się na fotograficznym rynku. Zrobisz krok w kierunku nauki fotografowania zgodnie ze swoim poczuciem estetyki. Umocnisz się w swoim fotografowaniu, przez co będziesz bardziej rozpoznawalnym fotografem na rynku. Będziesz przyciągać odpowiednie osoby swoją energią.

Jeśli będziesz działać z większą pewnością siebie, będziesz również pewniej sprzedawać swoje usługi. A co za tym idzie – lepiej zarabiać.

Nauczysz się rozmawiać z klientami i przeprowadzać ich przez sesję w taki sposób, by zrealizować swój pomysł, ale też pokazać klienta w takim świetle, w jakim chce być widziany. Sprawisz, że klienci będą czuć się komfortowo w Twojej obecności i współpracy z Tobą.

Pokażę Ci, jak wygląda proces przygotowania sesji zdjęciowej. Od stworzenia pierwszego moodboardu i zebrania inspiracji, przez przygotowanie koncepcji sesji zdjęciowej, dobór dodatków i miejsca. Aż po zrobienie zdjęć na sesji i pracę z klientem. Opowiem o najlepszych ustawieniach aparatu w danym rodzaju fotografii oraz o sprzęcie, na którym uwielbiam pracować. 

Zrobisz 3 sesje zdjęciowe, podczas których będziesz mieć czas 1:1 z modelką. Zrobione na warsztatach zdjęcia wykorzystasz w swoim portfolio.

Będziesz mieć możliwość ciągłych konsultacji, dyskusji, rozmowy na temat Twojej pracy i zadawania pytań.

Nawiążesz znajomości z tak samo zafascynowanymi fotografią ludźmi jak Ty. Wymienisz się z nimi ideami, stworzysz mastermind lub… założysz biznes. Takie rzeczy już się zdarzały!

Wyobraź sobie, że…

Jesteś fotografem na tyle pewnym siebie, charakterystycznym, odważnym i rozpoznawalnym, że przyciągasz do siebie odpowiednich klientów. 

Masz więcej umiejętności, dzięki którym czujesz się pewniej ze swoimi zdjęciami. A co za tym idzie, pewniej sprzedajesz swoje usługi i masz więcej luzu w pracy na sesji.

Realizujesz swoje pomysły, bo wiesz jak rozmawiać z modelką i z klientami. Wiesz, jak wydobyć z nich ich prawdziwe pragnienia i jak chcą być widziani na zdjęciach. 

Czujesz się pewnie w pracy na planie, bo wiesz, co robisz i masz cały proces pod kontrolą.

Na sesjach czujesz się jak ryba w wodzie, bo wiesz, że to właśnie te umiejętności, styl i wizje, jakie masz, są światu potrzebne!

Daj sobie szansę na przełom!

„Warsztaty dały mi możliwość przełamania się i otworzenia na pracę z ludźmi. Dzięki nim już tydzień później odważyłam się wyjść z aparatem do ludzi i robić reportaże i sesje. Wyszłam z głową pełną wskazówek, jak pracować podczas sesji zdjęciowej, na co zwracać uwagę przy selekcji i jak mądrze działać w fotograficznym biznesie.

Do dziś wspominam te warsztaty jako przełomowy moment na mojej fotograficznej drodze.”

Zosia

Wiem, jak trudno jest czasami znaleźć odpowiednie miejsce, w którym możesz nauczyć się nowych umiejętności w serdecznym, nastawionym na ten sam cel towarzystwie. Wiem, jak często jest trudno otworzyć się na wyjście do świata z tym, co masz w środku, w obawie przed krytyką czy niepowodzeniem.

Pragnę tworzyć miejsce, w którym bez obaw będziemy dzielić się i inspirować. Nie tylko na Warsztatach, ale dużo, dużo dłużej. Te Warsztaty nie są tylko jednym spotkaniem. To inwestycja we wspaniałą, inspirującą, pełną wspaniałych kreatywnych dusz fotograficzną drogę.

Dołącz do nas i postaw na siebie i swoją fotografię. To naprawdę jest warte tego, by zrobić pierwszy krok.

Do zobaczenia!

Ania Ulanicka
hello@aniaulanicka.pl